Kontakt | Next Generation Security Solutions

Kontakt

NEXT GENERATION SECURITY SOLUTIONS s.r.o.

Sídlo: U Uranie 18, 170 00 Praha 7 (Metropolitan Building, 1.patro)

IČ:  06291031  DIČ:  CZ06291031

Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s. Číslo účtu: 2507201775 / 5500

Email: sales@ngss.cz

Web:   www.ngss.cz

Datová schránka:  se7ns8g

Spisová značka C 279627 vedená u Městského soudu v Praze

Náš tým

Tomáš Treitner
Sales Director, Executive

Daniel Přívratský
Enterprise Security Architect
Daniel je expertem v oblasti bezpečnosti informací s více jak dvacetiletou praxí v oblastech implementace a provozu systémů řízení bezpečnosti informací, poradenských službách k ochraně dat, řízení rizik, designu bezpečnostní architektury a auditu. Je členem profesních asociací ISACA a ISC2 a držitelem profesních certifikací CISM, CISSP, CISA, ISSMP, ISMS a dalších.

Antonín Šefčík
Lead Consultant
Antonín se v uplynulých třinácti letech podílel na řízení projektů zavádění ISMS spolu se zaváděním opatření v oblastech managementu bezpečnosti informací, ohodnocení aktiv, klasifikace dokumentů a informací, řízení fyzické bezpečnosti a bezpečnosti prostředí, bezpečnosti lidských zdrojů, řízení právních vztahů z hlediska bezpečnosti a krizového a havarijního plánování. V posledních sedmi letech projektově řídil projekty zavádění ISMS a implementaci bezpečnosti v informačních a komunikačních systémech.

Nikola Antlová
Lawyer, Legal Consultant
Nikola je advokátka s pětiletou praxí, která se věnuje problematice ochrany osobních údajů. Má zkušenosti s přípravou dokumentace spojené s GDPR včetně provedení rozsáhlých balančních testů.

Ondřej Salák
Information Security Consultant
Ondřej je certifikovaný architekt IT řešení se znalostmi a certifikacemi v oblasti serverů, storage, virtualizace, zálohování a bezpečnosti. Podílel se na významných projektech v oblasti ochrany před kybernetickými útoky. Je držitelem certifikátů TOGAF a ITIL. Pracuje na projektech bezpečnosti informací a ochrany osobních údajů formou zpracování dat a revize formálních náležitostí výstupních dokumentů.

Kontakujte násZaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat a budeme se těšit na spolupráci.

Kontaktujte nás